Gdy firma cateringowa Tajm zgłosiła się do mnie z propozycją przetestowania ich cateringu, od razu się zgodziłam. Do tej pory nie czułam potrzeby korzystania z diety pudełkowej, ale okazało się, że w dzień, w który otrzymałam pudełka, był strzałem w dziesiątkę. Do tego była okazja, bo Tajm zaczął dostarczać swoje posiłki na terenie całej Warszawy 🙂

Dla kogo jest catering dietetyczny?

Tak naprawdę z cateringu dietetycznego może korzystać każdy. Obecnie oferty dotyczące diety pudełkowej są bardzo bogate i uwzględniają nie tylko preferencje smakowe lub wykluczanie pewnych produktów ze względu na światopogląd, lecz także alergie i nietolerancje pokarmowe. Nie ma też ograniczeń wiekowych, bo diety są komponowane zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży. Na stronie Tajm dostępny jest kalkulator, dzięki któremu bez problemu dobierzesz odpowiednią dla siebie dietę.

Z pewnością dieta pudełkowa to dobre rozwiązanie dla osób, które nie lubią lub nie potrafią gotować. Dzięki cateringowi otrzymujesz 5 zbilansowanych posiłków zawierających wszystkie niezbędne mikro i makroskładniki. Do tego posiłki są zróżnicowane i przez cały tydzień żaden z nich się nie powtarza w menu.

Jeśli planujesz odchudzanie, albo budowanie masy, ale nie chcesz ważyć każdego produktu, to również jest to rozwiązanie dla Ciebie. Już samo to, że dostajesz gotowanie pozwala Ci nauczyć się, jakie ilości jedzenia powinny znajdować się na Twoim talerzu.

Catering dietetyczny – przegląd posiłków

A teraz coś, na co na pewno czekasz czyli przegląd posiłków z 2 diet: diety odchudzającej klasycznej 1500kcal oraz diety sportowej 2500 kalorii, z której korzystał mój mąż.

Zdecydowaliśmy się ten rodzaj diet, ale mieliśmy z czego wybierać, bo dostępne są następujące diety:

 • odchudzająca
 • sportowa
 • ketogeniczna
 • wzmacniająca odporność
 • wegetariańska
 • wege+ryba
 • detoks sokowy
 • dieta sirt
 • niski indeks glikemiczny
 • bez glutenu
 • bez laktozy
 • bez glutenu i laktozy
 • domowe pudełko

Jak więc widać jest z czego wybierać. Do tego mamy dużą rozpiętość kaloryczną ( od 1000 kcal do 3000 kcal).

A teraz co znalazło się w naszych pudełkach:

Dieta odchudzająca 1500 kcal

Dieta sportowa 2500 kcal

Dieta pudełkowa Tajm – moje wrażenia

Jak już wspomniałam wcześniej dzień, w którym dostaliśmy pudełka był strzałem w dziesiątkę, chociaż nieplanowanym. Okazało się, że syn się rozchorował, a ja miałam dzień pełen pracy. Do tego mąż ciągle był zawalony telkami w pracy, przez co nie było szans na pomoc z jego strony. Mamy doskonale rozumieją, co to znaczy pracować przy dziecku (zwłaszcza chorym). Na gotowanie może brakować czasu, przez co sięgamy po niezdrowe przekąski lub zamawiamy fast foody. Całe szczęście rano pod drzwiami znalazłam torbę z 5 posiłkami dla nas obojga, więc oszczędziłam sporo czasu na gotowaniu.

Od pierwszego posiłku oboje z mężem stwierdziliśmy, że posiłki w cateringu są dobrze doprawione – niektóre na pikantnie, co podkręcało smak potraw. Do tego były dania, których na co dzień sobie nie przygotowujemy, więc były one dla nas miłym urozmaiceniem.

Nasze pudełka były plastikowe, ale pozyskane z recyklingu. Podczas składania zamówienia możecie zamówić opcję, aby posiłki były pakowane w opakowania ekologiczne (opcja dodatkowo płatna). A skoro mowa o dodatkowych udogodnieniach, to możecie modyfikować swoje posiłki, np. o składniki, których nie lubicie lub na które macie uczulenie lub nietolerancje.

Plusem jest też to, ze na każdym daniu wypisany jest dokładny skład posiłku oraz wyliczone są wszystkie makroskładniki. Jest to niezwykle ważny aspekt dla tych osób, które pilnują rozkładu makro.

Podsumowując jesteśmy bardzo zadowoleni, bo była to dla nas nie tylko wygoda, ale też urozmaicenie dietetyczne, które okazało się bardzo smaczne 🙂 I co najważniejsze: byliśmy bardzo najedzeni! Dlatego jeśli szukacie cateringu dietetycznego w Warszawie to z ręką na sercu polecam wam dietę pudełkową od Tajm 🙂

Na koniec mam dla Ciebie niespodziankę: jeśli chcesz sprawdzić, czy catering dietetyczny to rozwiązanie dla Ciebie – albo spróbować czegoś nowego – możesz skorzystać ze specjalnej zniżki 10% na każdy rodzaj diety. Wystarczy że podczas składania zamówienia wpiszesz hasło fitnessdorota, a cena za twoje zamówienie automatycznie się obniży 🙂

Mam nadzieję, że posiłki będą dla Ciebie tak samo smaczne, jak dla mnie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *