Jak co miesiąc przyszedł czas na kolejne materiały, których głównym celem jest pomoc przy wytrwaniu w życiu w stylu fit. Tym razem nie będą to ani tapety ani plakaty motywacyjne. W tym miesiącu postawiłam na tabele pomocnicze.

Do pobrania są trzy proste grafiki:

  1. tabela pomiarowa: należy zapisywać w niej swoje dokładne pomiary dotyczące wagi i obwodów. Przystosowana jest na okres 8 tygodni czyli czasu, kiedy zmiany w ciele pomiędzy pierwszym a ostatnim pomiarem będą już znacznie bardziej zauważalne. Oczywiście nie oznacza to, że tylko tyle jest ważna. Jak widzicie daty należy wpisać samemu i to wy decydujecie, kiedy zaczniecie kontrolować swoje postępy.
  2. menu: jak sama nazwa wskazujecie jest to plik graficzny, który ma was zachęcić do zapisywania w nim swojego menu na cały tydzień. Możecie go używać jako pliku pomocniczego przy planowaniu posiłków, jak i jako dziennika, w którym będziecie notować w oddzielnym miejscu, co dokładnie zjedliście. Dzięki temu możecie zobaczyć, czy gdzieś nie popełniacie błędów żywieniowych, a jeśli wiecie że tak, a nie potraficie ich zlokalizować, z tym plikiem wam się to uda 🙂
  3. pij wodę!: Każdy człowiek powinien wypijać dziennie 2 litry płynów. Nie jest to łatwe zadanie. Nawet ja mam z tym problem, dlatego postanowiłam stworzyć, również dla siebie, plik, w którym będę odhaczać informację o ilości spożytych płynów. Rysunek szklanki na grafice to oczywiście odzwierciedlenie wypitej jednej szklanki wody (czyli ok. 250ml). W ten sposób zmobilizujecie się do wypicia odpowiedniej ilości wody i przyczynicie się do odpowiedniego nawodnienia organizmu i poprawy samopoczucia.

Pliki dostępne są do pobrania w formacie PDF (link do pobrania bezpośrednio pod grafiką) i są przystosowane do wydruku. Jeśli będziecie z nich korzystać, będzie mi niezmiernie miło. A jeśli postanowicie podzielić się swoimi rezultatami w social mediach, nie zapomnijcie o oznaczeniu mnie, żebym mogła wam pogratulować wytrwałości 🙂 (#fitnessdorota)

POWODZENIA! 🙂

PDF: Tabela pomiaru

PDF: menu

PDF: pij wodę

Pozostałe pliki do pobrania:

 

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *