Tym razem zapraszam was na post rozpoczynający nową serię. Podobnie jak plakaty motywacyjne będzie pojawiał się raz w miesiącu. Dla wzrokowców, a ludzie nimi są, nie ma lepszej motywacji niż ta, którą zobaczą. Dlatego postanowiłam przybliżać wam osoby z instagrama, które obserwuje, i które uważam za super motywatory. No to zaczynamy. Na pierwszy ogień idzie Maren Schiller.

Maren to 21 letnia dziewczyna pochodząca z Niemiec. Jest typową fit-maniaczką (precyzyjniej maniaczka biegów/maratonów), a do tego lubi modę, ale taką codzienną. Dlatego na jej instagramie zobaczycie nie tylko zdjęcia z treningów, ale również stylizacje.

Przyznam wam, że śledzę ją m.in. dlatego, że ma zabójczo piękne oczy. Ten błękit wprost powala. Zobaczcie zresztą sami:

I mimo tego, że kiedyś uczyłam się języka niemieckiego, to nie do końca jestem w stanie zrozumieć co mówi. Trochę szkoda, ale i tak oglądam jej instastory chociażby po to, żeby na nią popatrzeć 😉 <freak> 😉 Poza tym dziewczyna ma naprawdę ładny głos i jak na niemkę mówi bardzo wyraźnie (czyt. czasem coś udaje mi się zrozumieć, np. guten morgen, achtzehn itd. ;)).

Nie będę rozpisywać się dalej. Zobaczcie kilka jej zdjęć i sami oceńcie, czy warto ją dodać do obserowowanych: INSTAGRAM MAREN

źródło zdjęć: instagram Maren

Zachęcam was też do obserwowania mojego profilu na Instagramie 🙂

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *