Ten post będzie zupełnie inny niż dotychczasowe. Nie będzie w nim bowiem prawie żadnej treści. Dlaczego? Bo czasem trzeba od niej odpocząć. Poza tym obrazy potrafią powiedzieć więcej niż słowa. Dlatego mam dla was po raz pierwszy coś, co zmotywuje was do ćwiczeń.

Na początek słowo wstępu: uwielbiam przeglądać zdjęcia i obrazy z hasłami motywacyjnymi. Na pintereście mam od groma zapisanych pinów zachęcających do ruszenia się na trening. Często też pobieram z innych blogów okazyjne plakaty, które mogę wydrukować i patrzeć na nie w dowolnym momencie. Dla wielu osób tego typu grafiki stanowią prawdziwe źródło motywacji. Pomyślałam więc: czemu by nie zrobić czegoś takiego samodzielnie? I oto są! Moje pierwsze plakaty motywacyjne. Na razie proste grafiki, ale mam nadzieję, że Wam się spodobają.

Dostępne są w formacie PDF. Wystarczy że pod wybranym przez siebie wzorem (albo każdym z nim) klikniecie na ikonkę, a rozpocznie się pobieranie. Jeśli zdecydujecie się wydrukować plakaty i umieścić je w swoich czterech kątach, będzie mi niezmiernie miło 🙂 A jeśli dodatkowo podzielicie się tym faktem w social media, koniecznie dajcie mi o tym znać 🙂

A teraz bez zbędnego przedłużania: plakaty do pobrania.

 sweatnowpinksweat

 

sometimes-you-win-page-001sometimes you win

 

simply-the-bestsimply

 

shut-up-and-do-squats-page-001shut-up

Mam nadzieję, że ten pomysł się Wam spodoba, ponieważ zamierzam publikować tego typu pliki do pobrania raz w miesiącu jako dodatkowy post. Dzisiaj, wyjątkowo, pojawia się jako wpis regularny.

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *