Zapraszam was na ostatni w tym roku, i w ogóle ostatni, wpis z serii Fitstagram. Na koniec roku prezentuję Wam debiutantkę Oliwię Mojsiej.

Oliwia w tym roku, dokładnie w jego drugiej połowie, zadebiutowała na zawodach kulturystycznych. I od razu sięgnęła po srebrny puchar. Piękna blondynka, 180cm wzrostu z nogami do samej szyi. Jak sama mówi przed nią jeszcze wiele pracy, ale skoro w pierwszych zawodach zaszła tak wysoko, to co to będzie później? Na co dzień trener personalny. Nie miałam okazji poznać Oliwii osobiście, ale wydaje się bardzo sympatyczną dziewczyną. Trzymam za nią kciuki w kolejnych zawodach!

Jak już wspomniałam na początku, to ostatni wpis z serii fitstagram w tym roku. Przez ostatnich 12 miesięcy zaprezentowałam wam kilka dziewczyn z instagrama, które moim zdaniem naprawdę motywują do treningów i zdrowego stylu życia. Każda z nich angażuje się w swoje obowiązki na 100% i odnosi sukcesy. Oby więcej takich osób. Na koniec krótki przypomnienie, kto jeszcze pojawił się w tej serii.

Maren Schiller

Rachel Brathen – Yoga Girl

Oliwia Dynak

Pamela Reif

Anna Skura

Stephanie Davis

Kasia Dziurska

Kayla Itsines

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *