Tradycji musi stać się zadość. Kolejny rok z rzędu przychodzę do was z rozwiązaniami na najlepsze pomysły na prezenty dla fit freaków. Oto 10 najlepszych propozycji na prezenty dla miłośników sportu, aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania.

  1. Shaker – Idealny nie tylko do odżywek białkowych, ale także rozdrabiania owoców oraz jako bidon na wodę. Uwaga! Kupując dowolny produkt marki Shakespeare macie 10zł zniżki na hasło dsk02. Wystarczy, że wpiszecie kod w podsumowaniu zamówienia 🙂

2. drążek rozporowy – nie zajmuje miejsca, a jest doskonałym przyrządem umożliwiającym pracę nad siłą rąk, a także pleców i klatki. Idealny na warunki domowe 🙂

3. Masażer wibracyjny – doskonały sprzęt dla wszystkich, którzy lubią się pomasować i często mają problemy z bólem mięśni 🙂

4. słuchawki bezprzewodowe – doskonałe na każdy trening: na siłownik, w domu czy plenerze. Brak kabla nie utrudnia wykonywania ćwiczeń, a także niweluje problem splątanych kabli 😉

5. Termos obiadowy – dla tych, którzy dbają o dietę i zabierają posiłki z domu do pracy. Termos obiadowy umożliwi utrzymanie temperatury posiłku, dzięki czemu problem związany z odgrzewaniem posiłku znika.

prezenty dla fit freaka
prezenty dla fit freaka

6. Ręcznik – to absolutny must have podczas każdej wizyty w klubie fitness czy na siłowni. Szybkoschnący ręcznik doskonale sprawdzi się po mocnym treningu, a do tego, w wersji z pojemnikiem, nie zajmuje dużo miejsca. Dostępne w różnych rozmiarach.

7. Plakat motywacyjny spersonalizowany – ozdoba do domu, dzięki której nigdy nie zabraknie motywacji 🙂

8. DIY fit box – w fit boxie może znaleźć się wszystko to, na co mamy ochotę: suplementy, odżywki białkowe, orzechy, batony proteinowe, płatki owsiane, miód i wszystko to, co przyda się w kuchni każdego fit freaka. Możesz stworzyć też opcję z produktami spożywczymi wykorzystywanymi na co dzień w kuchni, które ułatwią przygotowywanie zdrowych posiłków. Taki box możesz przygotować samodzielnie lub kupić gotowy zestaw.

9. Torba treningowa – podstawowy sprzęt niezbędny każdemu miłośnikowi sportu. Do przenoszenia nie tylko ubrań na trening, ale też kosmetyków czy posiłków potreningowych.

10. catering dietetyczny – doskonały prezent szczególnie dla tych, którzy chcieli wypróbować opcję cateringu, ale ciągle się wahają.

prezenty dla fit freaka

A jeśli tych inspiracji Ci mało, to podrzucam linki do wpisów z poprzednich lat – uważam, że nadal są aktualne 🙂

A jaki jest Twój wymarzony prezent dla fit freaka? Czekam na Twoją odpowiedź w komentarzach 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *