Nie będę nawet liczyła, który to już mój powrót tutaj po dłuższej przerwie. Wiem jedno: plany swoje, a życie swoje. Dlatego też nie zamierzałam się spinać, stresować i martwić na zapas. Teraz powracam, bo idzie dużo zmian z nowym rokiem szkolnym…

Największa zmiana następuje właśnie w tej dziedzinie życia. Oficjalnie odwieszam działalność po 1,5 roku przerwy i wracam do regularnej pracy. Jeżeli zastanawiacie się, dlaczego w ogóle zawieszałam działalność, to opisywałam to w tym wpisie:

Zawiesiłam działalność i poszłam na wychowawczy. Moje plany na następne 6 miesięcy.

Wracam zarówno do copywritingu, jak i do prowadzenia zajęć fitness. Nowością w mojej ofercie jest prowadzenie treningowe on-line oraz rozpiski dietetyczne. Jeśli chodzi o grafik zajęć, to jestem w trakcie ustalania dokładnych godzin, ale już mogę wam powiedzieć, że na pewno będziemy się widywać w Royal Dance Academy na Wilanowie oraz w Olo Sport – Fun&Therapy na Woli O większej ilości miejsc będę informować, jak tylko się coś określi 🙂

Jeśli zaś chodzi o copywriting to podjęłam decyzję o niewracaniu do niektórych klientów. Czas na zmiany! Może i tam bym miała pewność, że dostanę mnóstwo zleceń, ale doskonale wiem, że skończyłoby się to tym, że nie wyrabiałabym się z nimi, a przede wszystkim – frustrowałyby mnie.

Zmienia się również moje podejście do blogowania: dostaje wyższy priorytet. Przekonałam się niedawno, że udało mi się w pewien sposób osiągnąć coś, o czym wcześniej tylko marzyłam w innej dziedzinie. A skoro marzyłam też o własnym miejscu w sieci, i już je mam, to pora to wykorzystać! Pamiętajcie, że wasze wsparcie jest nieocenione. Komentowanie, udostępnianie postów, lajkowanie ich. To wszystko zajmuje zaledwie kilka sekund, a dla blogera jest to niczym przelew na konto 😉

Wpisy będą pojawiać się raz w tygodniu i będą podzielone na 5 kategorii:

Te kategorie to efekt dokładnej analizy statystyk bloga. Sądzę też, że w takiej konfiguracji będzie wam łatwiej się odnaleźć. Znikną też posty z podsumowaniem miesiąca. Chociaż bardzo je lubiłam, to wymagały one dużo pracy, a przy niektórych z nich statystyki pokazały cyfrę „0”. Szanuję swój czas i nie chcę go tracić na coś, co w żaden sposób nie przynosi żadnych korzyści.

Planuję też stworzyć newsletter, dzięki któremu będziemy w stałym kontakcie. Znajdą się w nim informacje dotyczące aktualizacji mojego grafiku zajęć, a także o różnych wydarzeniach i eventach, na które warto się wybrać. Czasem może wpadnie wam jakiś bonusowy przepis lub szybki trening…kto wie? 😉

W życiu prywatnym nie ma większych zmian, bo po przeprowadzce, nie zamierzamy na razie się nigdzie przesiedlać 😉 Poza tym od stycznia nasze życie kręci się wokół przedszkola, dlatego też i dzisiejszy dzień nie był dla nas w żaden sposób wyjątkowy. Jednak życie przedszkolaka to też poważna sprawa i trzeba czasem mu coś zorganizować fajnego, a na jego rozwój i aktywności dodatkowe zamierzam poświęcić więcej czasu.

Poza tym zamierzam kontynuować na jesień i zimę ideę one little word, która towarzyszy mi od początku roku:

One little word i plany na 2019 rok

Muszę przyznać, że gdzieś w podświadomości ona cały czas tkwi – nawet wtedy, gdy zapominam, że taką ją sobie wybrałam.

W kwestii własnych treningów zamierzam słuchać własnego organizmu. Przypominam, że nie jestem jedną z tych instagramowych trenerek, które żyją wyłącznie z rozpisywania treningów on-line (a przynajmniej chwalenia się, że się robi tylko to). Przede wszystkim zajmuje się prowadzeniem zajęć grupowych, a to wymaga ode mnie, abym też ćwiczyła na tych zajęciach. Wiadomo, że nie ćwiczę przez 100% czasu każdych zajęć, a dlaczego? Pisałam o tym tutaj:

Dlaczego z tobą nie ćwiczę? O roli instruktora na zajęciach fitness

Nie zamierzam spinać się wpisując sobie w kalendarz 4 treningi tygodniowo, a potem narzekać, że nie mam siły, albo dziwić się, że znów dopadła mnie jakaś kontuzja. Oczywiście muszę mieć czas dla siebie, ale nie szykuje się na zawody bikini fitness, więc nie mam aż takiej spiny.

I to chyba by było na tyle, co chciałam wam przekazać. Pamiętajcie, że znajdziecie mnie w social mediach:

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/fitness_dorota/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/fitnessdorota/

YOUTUBE: https://www.youtube.com/fitnessdorota

Zachęcam was do subskrypcji moich kanałów i życzę wam spokojnego nowego roku szkolnego! 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *